Katalogový list č. ELOSOS0818832
| Název: | Elektroizolační páska samolepící PVC pro |
|---|---|
| Značka: | Technik Elektro |
| Kód: | ELOSOS0818832 |
| EAN: | 8591735043889 |
| Kód dodavatele: | EP 19X20.SF RUDÁ |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | červená |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 20 m |
| Tloušťka: | 0,19 mm |