Katalogový list č. ELOSOS0818827
| Název: | Elektroizolační páska samolepící PVC 013 |
|---|---|
| Značka: | Technik Elektro |
| Kód: | ELOSOS0818827 |
| EAN: | 8591735048341 |
| Kód dodavatele: | EP 19X20 ŽLUTÁ |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | žlutá |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 20 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |