Katalogový list č. ELOSOS0818825
| Název: | Elektroizolační páska samolepící PVC 013 |
|---|---|
| Značka: | Technik Elektro |
| Kód: | ELOSOS0818825 |
| EAN: | 8591735047269 |
| Kód dodavatele: | EP 19X20 ŠEDÁ |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 20 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |