Katalogový list č. ELOSOS0818812
| Název: | Elektroizolační páska samolepící PVC pro |
|---|---|
| Značka: | Technik Elektro |
| Kód: | ELOSOS0818812 |
| EAN: | 8591735042837 |
| Kód dodavatele: | EP 15X20.SF ČERNÁ |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 20 m |
| Tloušťka: | 0,19 mm |