Katalogový list č. ELOSOS0818807
| Název: | Elektroizolační páska samolepící PVC 013 |
|---|---|
| Značka: | Technik Elektro |
| Kód: | ELOSOS0818807 |
| EAN: | 8591735041236 |
| Kód dodavatele: | EP 15X10 FIALOVÁ |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | fialová |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 10 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |