Katalogový list č. ELNAOS0476787
| Název: | EP 15x10 hnědá PVC lepící páska |
|---|---|
| Značka: | Technik Elektro |
| Kód: | ELNAOS0476787 |
| EAN: | 8591735041243 |
| Kód dodavatele: | EP 15X10 HNĚDÁ |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | hnědá |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 10 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |