Katalogový list č. ELOSOS0820383
| Název: | smrš. trubice 2:1 tenkostěnná bezhalogen |
|---|---|
| Značka: | Technik Elektro |
| Kód: | ELOSOS0820383 |
| EAN: | 8591735044688 |
| Kód dodavatele: | HTI 25,4 TRANSP |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Délka: | 1 m |
| Transparentní: | ano |
| Barva: | transparentní |
| Průměr před smrštěním: | 25,4 mm |
| Míra smrštění: | 2:1 |
| Průměr po smrštění: | 12,7 mm |
| Druh: | teplem smrštitelné |