Katalogový list č. ELOSOS0813011
| Název: | 2058UW 90 LGR Uni. podél. opěrka 82-90mm |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS0813011 |
| EAN: | 4012196636297 |
| Kód dodavatele: | 1198090 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Kvalita materiálu: | polypropylen |
| Materiál: | plast |
| Upínací rozsah: | 90-82 mm |
| Vhodné pro max. průměr kabelu: | 90 mm |