Katalogový list č. ELOSOS0813009
| Název: | 2058UW 82 LGR Uni. podél. opěrka 76-82mm |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS0813009 |
| EAN: | 4012196636280 |
| Kód dodavatele: | 1198082 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Kvalita materiálu: | polypropylen |
| Materiál: | plast |
| Upínací rozsah: | 82-76 mm |
| Vhodné pro max. průměr kabelu: | 82 mm |