Katalogový list č. ELPAIZ0619496
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 38x10x0,13 bílá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELPAIZ0619496 |
| EAN: | 5906194001104 |
| Kód dodavatele: | 2110380100905 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 38 mm |
| Délka: | 10 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |