Katalogový list č. ELTUOS0200370
| Název: | KKHR 50 |
|---|---|
| Značka: | Univolt |
| Kód: | ELTUOS0200370 |
| EAN: | 9002579645362 |
| Kód dodavatele: | 064536 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| S potiskem: | ne |
| Šířka: | 56 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Materiál: | PVC |
| Název: | KKHR 50 |
|---|---|
| Značka: | Univolt |
| Kód: | ELTUOS0200370 |
| EAN: | 9002579645362 |
| Kód dodavatele: | 064536 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| S potiskem: | ne |
| Šířka: | 56 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Materiál: | PVC |