Katalogový list č. ELTUOS0200367
| Název: | KKDR 110 |
|---|---|
| Značka: | Univolt |
| Kód: | ELTUOS0200367 |
| EAN: | 9002579174916 |
| Kód dodavatele: | 017491 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Provedení: | ostatní |
| Vnější průměr: | 125 mm |
| Materiál: | guma |
| Vnitřní průměr: | 110 mm |
| Tloušťka: | 9 mm |