Katalogový list č. ELTUOS0199861
| Název: | BFD 68 |
|---|---|
| Značka: | Univolt |
| Kód: | ELTUOS0199861 |
| EAN: | 9002579120067 |
| Kód dodavatele: | 012006 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | ostatní |
| Bez halogenů: | ano |
| Materiál: | plast |
| Šířka: | 0 mm |
| Plombovatelné: | ne |
| Tvar: | kruh |
| Průměr: | 0 mm |
| Délka: | 0 mm |
| Hloubka: | 0 mm |
| Provedení: | montážní víko |