Katalogový list č. ELTUOS0199834
| Název: | Žlab 10065-AG 100X65 mm ALU AG spodní díl UNIVOLT 034191 |
|---|---|
| Značka: | Univolt |
| Kód: | ELTUOS0199834 |
| EAN: | 9002579341912 |
| Kód dodavatele: | 034191 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Šířka: | 100 mm |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Hloubka: | 65 mm |
| Délka: | 3000 mm |
| Materiál: | hliník |
| Spodní perforace: | ne |
| Ochranná fólie: | ne |
| Použitelný průřez: | 6500 mm2 |
| Se spojkou: | ne |
| S fixačním klipem kabelu: | ne |
| Počet přepážek: | 1 |
| Počet krytů: | 1 |
| Šířka krytu 1: | 0 mm |