Katalogový list č. ELNAOS0699094
| Název: | RapidStrut Lišta 41|L 2m pg 41x41/1,5 WALRAVEN 6505244 |
|---|---|
| Značka: | Walraven |
| Kód: | ELNAOS0699094 |
| EAN: | 8712993076352 |
| Kód dodavatele: | 6505244 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 41 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 41 mm |
| Tloušťka materiálu: | 1,5 mm |