Katalogový list č. ELTUOS0199782
| Název: | AKG/D 200 |
|---|---|
| Značka: | Univolt |
| Kód: | ELTUOS0199782 |
| EAN: | 9002579007412 |
| Kód dodavatele: | 000741 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ne |
| Materiál: | plast |
| Tvar: | čtverec |
| Šířka: | 0 mm |
| Plombovatelné: | ne |
| Průměr: | 0 mm |
| Délka: | 0 mm |
| Hloubka: | 0 mm |
| Provedení: | montážní víko |