Katalogový list č. ELKASD0718066
| Název: | SHKFH-R 10 x 2 x 0,5 B2ca -s1,d0,a1 |
|---|---|
| Značka: | Elkond |
| Kód: | ELKASD0718066 |
| EAN: | 2050000457326 |
| Kód dodavatele: | SHKFH-R 10X2X0,5 B2CA -S1,D0,A1 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Zachování funkčnosti sytému: | bez |
| Materiál vodiče: | měď |
| Značení žily: | barva |
| Napětí U: | 300 V |
| Třída vodiče: | Třída 1 = pevný |
| Jmenovitý průřez vodiče: | 0,5 mm2 |
| Stínění: | ano |
| Nedýmivé (EN 61034-2): | ano |
| Třída reakce na oheň: | B2ca |
| Třída tvorby kouře: | s1 |
| Počet žil: | 20 |
| Třída hořící kapky: | d1 |
| Třída kyselosti: | a1 |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Tvar vodiče: | kruh |
| Produktová řada: | SHKFH-R |
| Přípustná teplota, pevně: | -30-70 °C |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -5-50 °C |
| Zachování izolace při požáru: | bez |