Katalogový list č. ELNAOS0611825
| Název: | RapidStrut Lišta 41|H 3m pg 41x41/2,5 WALRAVEN 6505345 |
|---|---|
| Značka: | Walraven |
| Kód: | ELNAOS0611825 |
| EAN: | 8712993076369 |
| Kód dodavatele: | 6505345 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 41 mm |
| Délka: | 3000 mm |
| Výška: | 41 mm |
| Tloušťka materiálu: | 2,5 mm |