Katalogový list č. ELROBY0652607
| Název: | NSYDPLM75G 7035 Náhradní dveře pro NSYPL |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELROBY0652607 |
| EAN: | 3606485422336 |
| Kód dodavatele: | NSYDPLM75G |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Typ povrchu: | bez úpravy |
| Hloubka: | 27 mm |
| Šířka: | 536 mm |
| Materiál: | plast |
| Stupeň ochrany (NEMA): | 4X |
| EMC verze: | ne |
| Výška: | 536 mm |
| Provedení: | panelové dveře |
| Provedení jako prosklené dveře: | ne |
| Odpojavací/blokovací dveře: | ne |