Katalogový list č. ELNAOS0579159
| Název: | Izolovaný elektrikářský šroubovák plochý, velikost 1,6x10,0x200mm, 1kV |
|---|---|
| Značka: | N.G. ELEKTRO |
| Kód: | ELNAOS0579159 |
| EAN: | 8595169537167 |
| Kód dodavatele: | NS 41151055 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Provedení: | přímé |
| Izolované: | ano |
| Ochrana izolace 1000 V: | ano |
| Délka čepele: | 200 mm |
| Šířka čepele: | 10 mm |
| Design rukojeti: | 2-komponentní |