Katalogový list č. ELOSOS0787380
| Název: | Pohybové čidlo nástěnné IR23A Klasik ELEKTROBOCK 0924 |
|---|---|
| Značka: | Elektrobock |
| Kód: | ELOSOS0787380 |
| EAN: | 8594012221307 |
| Kód dodavatele: | 0924 |
| Recyklační poplatek: | 0,42 Kč |
| Barva: | bílá |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Vhodné pro montáž na stěnu.: | ano |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Způsob montáže: | povrchová montáž |
| Max. spínací výkon: | 2300 W |
| Úhel snímání: | 130 ° |
| Zpožděné vypnutí: | 600 s |
| Min. spínací čas: | 5 s |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ano |
| Nominální napětí: | 230 V |
| Typ produktu: | pohybový senzor |
| Max. počáteční proud: | 16 A |
| Hodnota svítivosti odezvy: | 10-2000 lx |
| Max. přední dosah: | 8 m |
| Teplota okolí: | -20-40 °C |