Katalogový list č. ELBANA0617623
| Název: | Napájecí zdroj stabilizovaný s výhybkou 100mA J58133 |
|---|---|
| Značka: | Emos |
| Kód: | ELBANA0617623 |
| EAN: | 8592920006580 |
| Kód dodavatele: | J58133 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Výstupní napětí.: | 12 V |
| Vstupní napětí.: | 110-230 V |
| Typ produktu: | napájecí zdroj |
| Výstupní proud: | 100 mA |