Katalogový list č. ELOSOS0785168
| Název: | Krabice S-BOX 116B, 100 x 100 x 50 mm, b |
|---|---|
| Značka: | Malpro |
| Kód: | ELOSOS0785168 |
| EAN: | 5908289629071 |
| Kód dodavatele: | S-BOX 116B |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Povrchová ochrana: | ostatní |
| Barva RAL: | 9010 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Směr montáže: | vodorovná i svislá |
| Transparentní: | ne |
| Hloubka přístroje: | 50 mm |
| Šířka přístroje: | 100 mm |
| Výška přístroje: | 100 mm |
| Počet modulů (modul system): | 0 |
| Počet jednotek: | 0 |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Odolné proti nárazům: | ano |