Katalogový list č. ELOSOS0785166
| Název: | Krabice S-BOX 306B, 150 x 110 x 70 mm, 1 |
|---|---|
| Značka: | Malpro |
| Kód: | ELOSOS0785166 |
| EAN: | 5908289629019 |
| Kód dodavatele: | S-BOX 306B |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Povrchová ochrana: | ostatní |
| Počet jednotek: | 10 |
| Barva RAL: | 9010 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Směr montáže: | vodorovná i svislá |
| Transparentní: | ne |
| Výška přístroje: | 110 mm |
| Hloubka přístroje: | 70 mm |
| Počet modulů (modul system): | 0 |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Odolné proti nárazům: | ano |
| Šířka přístroje: | 150 mm |