Katalogový list č. ELPRRE0727170
| Název: | Motorový spouštěč 1-1,6A SEZ KR MIS-1,6 |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELPRRE0727170 |
| EAN: | 8585009020232 |
| Kód dodavatele: | MIS-1,6 |
| Recyklační poplatek: | 0,33 Kč |
| Šířka: | 45 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Trvalý proud Iu: | 1,6 A |
| Hloubka: | 83 mm |
| Rozsah nastavení přetížení: | 1-1,6 A |
| Typ produktu: | Motorový spouštěč |