Katalogový list č. ELPROS0605141
| Název: | Motorový spouštěč 10-16A SEZ KR MIS-16 |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELPROS0605141 |
| EAN: | 8585009020287 |
| Kód dodavatele: | MIS-16 |
| Recyklační poplatek: | 0,33 Kč |
| Šířka: | 45 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Trvalý proud Iu: | 16 A |
| Hloubka: | 83 mm |
| Rozsah nastavení přetížení: | 10-16 A |
| Typ produktu: | Motorový spouštěč |