Katalogový list č. ELOSOS0779148
| Název: | Modulární spínač třípólový 32A SEZ KR RV63 32A |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELOSOS0779148 |
| EAN: | 8585009005451 |
| Kód dodavatele: | RV63 32A |
| Recyklační poplatek: | 0,28 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Modulární šířka: | 3 |
| Jmenovitý proud: | 25 A |
| Počet pólů (celkem): | 3 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 1,5-25 mm2 |