Katalogový list č. ELOSOS0779139
| Název: | Modulární spínač třípólový 63A SEZ KR RV63 63A |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELOSOS0779139 |
| EAN: | 8585009005574 |
| Kód dodavatele: | RV63 63A |
| Recyklační poplatek: | 0,28 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Modulární šířka: | 3 |
| Jmenovitý proud: | 63 A |
| Počet pólů (celkem): | 3 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 1,5-25 mm2 |