Katalogový list č. ELOSOS0772964
| Název: | Jistič třípólový charakteristika D, 16A, 10kA SEZ KR PR63 D 16A |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELOSOS0772964 |
| EAN: | 8585009002597 |
| Kód dodavatele: | PR63 D 16A |
| Recyklační poplatek: | 0,43 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Modulární šířka: | 3 |
| Jmenovitý proud: | 16 A |
| Charakteristika: | D |
| Počet pólů (celkem): | 3 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 1,5-25 mm2 |
| Okolní teplota během provozu: | -25-55 °C |