Katalogový list č. ELZLOS0167050
| Název: | 6337240 IS 8/250 Závěs I |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0167050 |
| EAN: | 4012195042761 |
| Kód dodavatele: | 6337240 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 80 mm |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Provedení: | jednoduchý profil |
| Délka: | 2500 mm |
| Výška: | 42 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ocel |
| Šířka štěrbiny: | 70 mm |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |