Katalogový list č. ELKRKR0625915
| Název: | Odbočná krabice OBO T 100 ED 10-6 AF pro zachování funkčnosti 150x116x67 oranž. |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELKRKR0625915 |
| EAN: | 4012196002504 |
| Kód dodavatele: | 7205563 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | oranžová |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Délka: | 150 mm |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Šířka: | 116 mm |
| Hloubka: | 67 mm |
| Materiál: | plast |
| Tvar: | obdélník |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | ne |
| Osazení: | svorka |
| Izolační napětí Ui: | 690 V |
| Počet vstupních otvorů: | 10 |
| Připevnění krytu: | šroubované |
| Se stíněním: | ne |
| Zadní vstup: | ne |
| Zachování funkčnosti sytému: | E90 |
| Připojitelné: | ne |