Katalogový list č. ELKRKR0625905
| Název: | OBO T 160 E 10-5 Odbočné krabice pro zachování funkčnosti 190x150x77 oranžová |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELKRKR0625905 |
| EAN: | 4012195930167 |
| Kód dodavatele: | 7205524 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | oranžová |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Šířka: | 150 mm |
| Délka: | 190 mm |
| Hloubka: | 77 mm |
| Materiál: | plast |
| Tvar: | čtverec |
| Plombovatelné: | ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | ne |
| Osazení: | svorka |
| Izolační napětí Ui: | 690 V |
| Počet vstupních otvorů: | 8 |
| Připevnění krytu: | šroubované |
| Se stíněním: | ne |
| Zadní vstup: | ne |
| Zachování funkčnosti sytému: | E90 |
| Připojitelné: | ne |