Katalogový list č. ELIPOS0025950
| Název: | 230V 60-500W ELECTRONIC LIGHT DIMMER |
|---|---|
| Značka: | Gewiss |
| Kód: | ELIPOS0025950 |
| EAN: | 8011564030978 |
| Kód dodavatele: | GW30401 |
| Recyklační poplatek: | 0,12 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Barva: | černá |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Sestava: | základní prvek |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Způsob ovládání: | dotykové |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP40 |
| Typ zátěže: | universální |
| Transparentní: | ne |
| Frekvence.: | 50 Hz |
| Výška přístroje: | 46 mm |
| Šířka přístroje: | 48 mm |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Typ povrchu: | matné |
| Typ produktu: | stmívač |
| Použitelné se snímačem pohybu: | ne |
| Použitelné s časovým spínačem: | ne |
| Vstup do rozvodny: | ano |
| Sériový stmívač: | ne |
| Použitelné s tlačítkem: | ano |
| Paměť světelné hodnoty: | ano |
| Řídicí napětí: | 230 V |