Katalogový list č. ELOSOS0770829
| Název: | Multifunkční měřicí přístroj s LCD a komunikací RS485 na DIN HAGER SM101C |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS0770829 |
| EAN: | 3250615631022 |
| Kód dodavatele: | SM101C |
| Recyklační poplatek: | 0,27 Kč |
| Hloubka: | 90 mm |
| Šířka: | 73 mm |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP20 |
| Typ napájecího napětí: | AC |
| Výška: | 67 mm |
| Podpora PROFIBUS: | ne |
| Podpora PROFINET IO: | ne |
| Podpora jiných typů sběrnic: | ne |
| Podpora MODBUS: | ano |
| Voltmeter: | ano |
| Ampérmetr: | ano |
| Měřič otáček: | ne |
| Měřič frekvence: | ano |
| Počitadlo impulzů: | ne |
| Měřič činného výkonu: | ano |
| Měřič jalové výkonu: | ano |
| Počet analogových výstupů: | 0 |
| Počet analogových vstupů: | 7 |
| Počet digitálních vstupů: | 1 |
| Počet digitálních výstupů: | 1 |
| Počet ethernetových připojení: | 0 |
| Měřicí rozsah pro frekvenci: | 45-65 Hz |
| Počet vstupů pro měření proudu: | 3 |
| Vzdálený displej: | ne |
| Počet vstupů pro měření napětí: | 4 |
| Napájecí napětí AC 50 Hz: | 200-277 V |
| Napájecí napětí AC 60 Hz: | 200-277 V |