Katalogový list č. ELPROS0763266
| Název: | Páska izolačních PVC 19mmx10m barevná bal/10ks (cena za 1ks) RICHMANN PC1920 |
|---|---|
| Značka: | Richmann |
| Kód: | ELPROS0763266 |
| EAN: | 5906741619202 |
| Kód dodavatele: | PC1920 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 10 m |