Katalogový list č. ELOSOS0767142
| Název: | Univerzální pulzní USB napájecí zdroj 2250 mA s hřebínkem EMOS N3113 |
|---|---|
| Značka: | Emos |
| Kód: | ELOSOS0767142 |
| EAN: | 8592920064115 |
| Kód dodavatele: | N3113 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Vstupní napětí.: | 100-240 V |
| Výstupní napětí.: | 3-12 V |
| Výstupní proud: | 2250 mA |