Katalogový list č. ELOSOS0767139
| Název: | Univerzální pulzní napájecí zdroj 600 mA s hřebínkem EMOS N3110 |
|---|---|
| Značka: | Emos |
| Kód: | ELOSOS0767139 |
| EAN: | 8592920064054 |
| Kód dodavatele: | N3110 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Vstupní napětí.: | 100-240 V |
| Výstupní napětí.: | 3-12 V |
| Výstupní proud: | 600 mA |