Katalogový list č. ELOSOS0767477
| Název: | PIR senzor (pohybové čidlo) IP44 1200W, černý EMOS G1125 |
|---|---|
| Značka: | Emos |
| Kód: | ELOSOS0767477 |
| EAN: | 8592920032831 |
| Kód dodavatele: | G1125 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Max. spínací výkon: | 1200 W |
| Úhel snímání: | 180 ° |
| Min. spínací čas: | 10 s |
| Typ produktu: | pohybový senzor |
| Max. přední dosah: | 12 m |
| Hodnota svítivosti odezvy: | 3 lx |
| Typ pohybového senzoru: | infrapasivní (PIR) |
| Zpožděné vypnutí: | 420 s |