Katalogový list č. ELOSOS0758790
| Název: | Petrolátová protikorozní páska ANTICOR 701-40 AnticorPlast 50mm x 10m |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS0758790 |
| EAN: | 5906194070025 |
| Kód dodavatele: | 7014005010509 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 10 m |