Katalogový list č. ELKATO0505913
| Název: | Izolační páska samovulkanizační 25mm 5m černá EMOS F52502 |
|---|---|
| Značka: | Emos |
| Kód: | ELKATO0505913 |
| EAN: | 8595025361561 |
| Kód dodavatele: | F52502 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 25 mm |
| Délka: | 5 m |
| Samozhášecí: | ne |
| Vulkanizační: | ano |
| Tloušťka: | 0,76 mm |
| Vodotěsné: | ano |
| Teplotní odolnost: | 5-95 °C |