Katalogový list č. ELKAPS0676355
| Název: | Lišta ohebná CANALROLL EasyLife samolepící 15x12mm 5m bílá FAMATEL 71501A |
|---|---|
| Značka: | Famatel |
| Kód: | ELKAPS0676355 |
| EAN: | 8429760273615 |
| Kód dodavatele: | 71501A |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Mechanická ochrana: | IK07 |
| Délka: | 5000 mm |
| Výška: | 15 mm |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | samolepící |
| Transparentní: | ne |
| Číslo RAL: | 9010 |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ano |
| Typ zákrytu: | bez |
| Šířka: | 12,8 mm |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Ochranná fólie: | ne |
| Použitelný průřez: | 100 mm2 |
| Počet přepážek: | 0 |
| Se spojkou: | ne |
| S fixačním klipem kabelu: | ne |
| Počet trvalých oddílů: | 0 |
| Dodání na roli: | ano |
| Předběžné ražení: | ano |
| Pracovní teplota: | -15--15 °C |