Katalogový list č. ELKAPS0586394
| Název: | Petrolátová protikorozní páska ANTICOR 701-40 AnticorPlast 30mm x 10m |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELKAPS0586394 |
| EAN: | 5906194070032 |
| Kód dodavatele: | 7014003010501 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 30 mm |
| Délka: | 10 m |