Katalogový list č. ELSOKR0095077
| Název: | Můstek 6x izolováno světle šedá WAGO 870-406 |
|---|---|
| Značka: | Wago |
| Kód: | ELSOKR0095077 |
| EAN: | 4044918508285 |
| Kód dodavatele: | 870-406 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Jmenovité napětí: | 440 V |
| Způsob montáže: | zásuvné |
| Izolované: | ano |
| Jmenovitý proud In: | 18 A |
| Produktová řada: | Řada 870 |
| Provedení: | příčná spojka |
| Počet přemostěných svorek: | 6 |
| Modulární rozestup: | 5 mm |
| S ochranou proti výbuchu „Ex e“: | ano |
| S ochranou proti nárazu: | ano |