Katalogový list č. ELKAPS0023891
| Název: | Páska lepící žlutá, 15mmx10m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023891 |
| EAN: | 8012066014718 |
| Kód dodavatele: | 7.008 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | žlutá |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 10 m |
| Název: | Páska lepící žlutá, 15mmx10m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023891 |
| EAN: | 8012066014718 |
| Kód dodavatele: | 7.008 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | žlutá |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 10 m |