Katalogový list č. ELKAPS0023873
| Název: | Páska lepící černá, 19mmx25m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023873 |
| EAN: | 2049990166110 |
| Kód dodavatele: | 7.810 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 25 m |
| Název: | Páska lepící černá, 19mmx25m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023873 |
| EAN: | 2049990166110 |
| Kód dodavatele: | 7.810 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 25 m |