Katalogový list č. ELIPZA0729086
| Název: | Zásuvka centrálního vysávání ABB LEVIT M ocelová/kouř. černá 5530H-C67107 69 |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELIPZA0729086 |
| EAN: | 8592624103165 |
| Kód dodavatele: | 5530H-C67107 69 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 150 mm |
| Výška: | 47 mm |
| Materiál: | plast |
| Barva: | ocelová/kouř. černá |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Produktová řada: | Levit M |
| Typ produktu: | zás. centr.vysávání |
| Šířka: | 91,7 mm |