Katalogový list č. ELIPZA0729065
| Název: | Zásuvka ABB PROFIL 45 (schuko) s clonkami, oranžová (RAL 2004) 5525N-C03357 P |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELIPZA0729065 |
| EAN: | 8592624083047 |
| Kód dodavatele: | 5525N-C03357 P |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | oranžová |
| Druh připojení: | šroubová svorka |
| Textové pole: | ne |
| Produktová řada: | Variant+ |
| Přepěťová ochrana: | ne |
| Produktová řada: | Profil 45 |
| Barva RAL: | 2004 |
| Počet fází: | 1 |
| Způsob montáže: | instalační kanál |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Proudový chránič: | ne |
| S vypínačem: | ne |
| Spínající N vodič: | ne |
| Materiál: | plast |
| Krycí víčko: | ne |
| Šířka přístroje: | 45 mm |
| Hloubka přístroje: | 45 mm |
| Počet modulů (modul system): | 0 |
| Výška přístroje: | 40 mm |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Typ produktu: | zásuvka |
| Popis: | bez |
| Počet portů USB-A: | 0 |
| Počet portů USB-C: | 0 |
| Typ upevnění: | jiné |
| Ochranný kontakt.: | zemnící svorky |
| Povrchová ochrana: | jiné |
| Se smyčkovou funkcí: | ano |
| Provedení: | Zásuvka CEE 7/3 (F) |
| S miniaturní pojistkou: | ne |