Katalogový list č. ELKAPR0058924
| Název: | VPRO 4,8x250 Vázací páska přírodní rozebíratelná 4,8x250mm |
|---|---|
| Značka: | Technik Elektro |
| Kód: | ELKAPR0058924 |
| EAN: | 8591735020095 |
| Kód dodavatele: | VPRO 7,6X250 RUDÁ |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | přírodní |
| Šířka pásky: | 4,8 mm |
| Délka pásky: | 250 mm |