Katalogový list č. ELKAPR0058921
| Název: | VPCRO 4,8x250 Vázací páska černá rozebíratelná 4,8x250mm |
|---|---|
| Značka: | Technik Elektro |
| Kód: | ELKAPR0058921 |
| EAN: | 8591735020064 |
| Kód dodavatele: | VPRO 7,6X250 ZELENÁ |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka pásky: | 4,8 mm |
| Délka pásky: | 250 mm |