Katalogový list č. ELIPTE0722364
| Název: | Kryt pro termostat ABB LEVIT M onyx 6220H-A03000 63 |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELIPTE0722364 |
| EAN: | 8592624101833 |
| Kód dodavatele: | 6220H-A03000 63 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Produktová řada: | Levit |
| Hloubka: | 55 mm |
| Výška: | 10 mm |
| Šířka: | 55 mm |
| Barva RAL: | 7021 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Popis: | různé symboly |
| Materiál: | plast |
| Produktová řada: | ABB-free@home |
| Barva: | onyx |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Produktová řada: | Levit M |
| okno/světelný průzor: | ne |
| S místem pro štítek: | ne |
| S výměnným symbolem: | ne |
| Provedení: | středová krycí deska |
| Typ upevnění: | zapojení(přichycení) |
| Využití: | termostat |